افزایش میزان و تنوع تولید در ذوب آهن اصفهان

در ۹ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته صورت گرفت

افزایش میزان و تنوع تولید در ذوب آهن اصفهان

تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند در ۹ ماهه اول سال جاری ، افزایش میزان و تنوع تولید را نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم بزنند  .

مهندس افضلی معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان ضمن بیان خبر فوق گفت : در نه ماهه سال جاري شاهد روند افزايش توليد در بخشهاي مختلف نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ايم به اين ترتيب كه مقدار توليد نه ماهه در واحد توليدات كك و مواد شيميايي  ۸۸۹ هزار و ۴۹۱ تن بوده که حدود ۲۸ درصد افزايش توليد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است . در واحدآگلومراسيون مقدار توليد آگلومره  ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۹۶۴ تن بوده كه حدود ۱۳ درصد افزايش را نشان مي دهد . توليد در واحد كوره بلندها به ميزان یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۴۱۲ تن چدن مذاب بوده كه حدود ۴ درصد افزايش داشته است. در واحد فولادسازي یک میلیون و ۶۹۸ هزار و ۴۸۳تن شمش آماده توليد شده است كه حدود ۳ درصد افزايش و جمع کل محصول نهایی به ميزان ۱میلیون و ۶۳۴ هزار و ۶۲۰ تن بوده که حدود ۶ درصد افزايش داشته ايم.

معاون بهره برداری ذوب آهن به افزایش تنوع محصولات این شرکت اشاره کرد وگفت : در ۹ ماهه سال جاري به منظور پاسخ به نيازهاي روز افزون بازار و به منظور توسعه سبد محصولات ، پروفيل هاي زير در شركت طراحي و توليد گرديد :

 -ناوداني بال شيبدار سبك سايز ۲۰.

- كلاف هاي صادراتي با مارك فولاد سري SAE.

- گرد فولادي سايز ۲۵۰ ميليمتر.

 -بيم بلانك