امروز: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ | 
December 06, 2019
انتخاب دسته بندی

در 9 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته صورت گرفت

افزایش میزان و تنوع تولید در ذوب آهن اصفهان

تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند در 9 ماهه اول سال جاری ، افزایش میزان و تنوع تولید را نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم بزنند  .

مهندس افضلی معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان ضمن بیان خبر فوق گفت : در نه ماهه سال جاري شاهد روند افزايش توليد در بخشهاي مختلف نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ايم به اين ترتيب كه مقدار توليد نه ماهه در واحد توليدات كك و مواد شيميايي  889 هزار و 491 تن بوده که حدود 28 درصد افزايش توليد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است . در واحدآگلومراسيون مقدار توليد آگلومره  2 میلیون و 289 هزار و 964 تن بوده كه حدود 13 درصد افزايش را نشان مي دهد . توليد در واحد كوره بلندها به ميزان یک میلیون و 753 هزار و 412 تن چدن مذاب بوده كه حدود 4 درصد افزايش داشته است. در واحد فولادسازي یک میلیون و 698 هزار و 483تن شمش آماده توليد شده است كه حدود 3 درصد افزايش و جمع کل محصول نهایی به ميزان 1میلیون و 634 هزار و 620 تن بوده که حدود 6 درصد افزايش داشته ايم.

معاون بهره برداری ذوب آهن به افزایش تنوع محصولات این شرکت اشاره کرد وگفت : در 9 ماهه سال جاري به منظور پاسخ به نيازهاي روز افزون بازار و به منظور توسعه سبد محصولات ، پروفيل هاي زير در شركت طراحي و توليد گرديد :

 -ناوداني بال شيبدار سبك سايز 20.

- كلاف هاي صادراتي با مارك فولاد سري SAE.

- گرد فولادي سايز 250 ميليمتر.

 -بيم بلانكتحت پشتیبانی فنی شرکت توسعه ارتباطات پویااندیش